Miałem przyjemność brać udział w międzynarodowym konkursie: Dezeen x Samsung Ambient Mode Design Competition. Czasu było mało, jednak dałem radę. Dzisiaj mogę pochwalić się Wam moim Ambient Mode dla Samsunga, który w ciągu dnia uwalnia kolorowe krople, a kiedy nadchodzi noc zmienia się on w wersję B&W. Samsung Electronics Polska dziękuję za zaproszenie i wsparcie.

Dzięki nowemu Trybowi Ambient wyłączony telewizor przestanie być czarną plamą na ścianie. Wyświetl na nim dekoracyjne grafiki, użyteczne informacje, czy własne zdjęcia. W ten sposób telewizor idealnie wpisze się w otoczenie, a nawet pomoże stworzyć nastrojowy klimat, dodatkowo odtwarzając muzykę.

Skupiłem się na mojej pracy. Za podstawę mojego projektu posłużyła mi moja ilustracja. Postanowiłem wykorzystać mój „codzienny potencjał” i nadal utrzymać charakter twórczy w projekcie.

Ożywiłem moją ilustrację i dodałem do niej charakterystyczne plamy, która przypominały bardziej materię organiczną. Potrait of my colors to projekt użytkowy, ale ma ukryte znaczenie. Chciałem by każdy z odbiorców odnalazł się w tym świecie i mógł uspokoić swoje wewnętrzne emocje (kolory).

Miłego oglądania.

(Visited 19 times, 1 visits today)

Leave A Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *