Ze względu, iż nowe TARGI PLAKATU nadchodzę wielkimi krokami postanowiłem Wam przypomnieć jak wyglądał ostatnie warsztaty organizowane przy współpracy z ASUS.

Dla wytrwałych! – na koniec artykułu dowiecie się co Was czeka w tym roku!

Na odbywających się w Warszawie Targach Plakatu w 2016 roku, firma ASUS była obecna z kampanią CreateAsUs. Hasło #CreateAsUs nawiązuje do filozofii marki ASUS odzwierciedlającej innowacyjność i estetykę. Kampania powstała po to, by zachęcić użytkowników do kreatywności, a jednocześnie pokazać im, że poprzez sprzęt również możemy wyrazić siebie. Na stoisku odbyły się spotkania z ambasadorami kampanii – znanymi grafikami, rysownikami młodego pokolenia, a także twórcami związanymi z digital i speed paintingiem.

Jako ambasador kampanii, miałem także swój udział w tym. W trakcie trwania targów odbyły się warsztaty prowadzone przez min. Patryka Hardzieja i Dareka Zabrockiego. Mój wykład poświęcony był tematyce odnalezienie się jako kreatywnej osobie w biznesie modowym. Na wybranych przykładach chciałem przedstawiłem współpracę artystów, z różnych środowisk z markami odzieżowymi. Pokazałem, że nie trzeba znać mody i nią żyć by pracować w tym środowisku. Artyści: graficiarze, streetart’owcy moją tak samo tworzyć dla marek, jak specjaliści z tej branży. Dzięku takim umiejętnościom artysta Aaron De La Cruz stworzył limitowane torby dla Maison Margiela.

Do części warsztatowej uczestnicy musieli zaprojektować w własnym stylu grafiki, które zostaną później naniesione na torby. Ten zabieg był bardzo ciekawy, ponieważ w grupie znajdowali się fascynaci mody, jak i projektanci digital paintingu z kategorii fantasy. Każdy miał dowolność twórczą w działaniu. Korzystaliśmy ze sprzętu Asus i programów graficznych. Każdy z uczestników mógł wykazać się twórczo a #createasus pomógł im w pierwszym promowaniu ich twórczości. Projekty zostały wydrukowane na torbach, które później rozdawano uczestnikom TARGÓW PLAKATU.

Jeżeli dotrwaliście do końca tego tekstu to mam dla Was jeszcze coś fajnego. Bądźcie czujni i obserwujcie moje kanały social media:

INSTAGRAM
FACEBOOK
YOUTUBE

W tym roku spotkamy się ponownie na TARGACH PLAKATU. Niedługo dowiecie się więcej na ten temat na moich kanałach!

(Visited 70 times, 1 visits today)

Leave A Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *