Kolejna seria TOP 5 FASHION MOVIE. Dzisiaj tematem naszej playlisty są BUTY.

Nosimy je codziennie. Czasem zachowawcze,a czasem szalone. Niby prosta forma okrycia wierzchniego, a jak bardzo ważna dla Nas. Dzisiaj poruszymy temat butów w Fashion movie: Co ze sobą niosą?  Jak je przedstawić w filmie?

  1. Christian Louboutin La Repetition AW16 – Christian Louboutin świętuje debiut kolekcji jesienno-zimowej 2016 wraz z światową premierą „La Répétition”, krótkometrażowy film wyreżyserowany przez znaną choreografkę, tancerkę i reżyserkę Blanca Li. By podkreślić charakter każdej pary obuwia, dopasowano do nich bohaterów z silnymi osobowościami. Tancerze ćwiczą pod czujnym okiem Blanc Li, tym samym prezentując obuwie marki. 

2. GUCCI #24HourAce – Dom mody, prowadzony przez kreatywnego reżysera Alessandro Michele, wcześniej współpracował z innymi artystami z serii projektów GucciGram, gdzie twórczo reinterpretowano wydruki Gucci. Dla # 24HourAce, artyści dostali dowolność twórczą dla nowo „wyremontowanych” butów do biegania Gucci Ace. Ten Projekt jest godny uwagi, choćby ze względu na to iż brała w nim udział także polska artysta Rita Zimmerman. w tym projekcie skupiłem się na 2 filmach:

Steffen Grap and Karo Rose – klimat lat 90, gdzie królował grunge. Idealny klimat miasta Berlin i współczesnej młodzieży.

3. #24HourAce / Adam Csoka Keller – niepokojący klimat filmu i piękne zdjęcia.

Na podstawie tych 2 prac można zobaczyć, że artyści mogą zinterpretować 1 but na wiele sposobów.

4. Adidas Originals | ORIGINAL is never finished – oprócz fashion movie mamy tutaj do czynienia także z filmem który ma nieść treść. Originals zwraca się do nowej generacji twórców, aby zainspirować ich do ponownego zdefiniowania ich oryginalności. „Oryginalność nigdy się nie kończy” dzięki temu Adidas chcę nakłonić do myślenia, że prowadzenie Kultury naprzód może odtworzyć ideę tego, co naprawdę jest oryginalne.

5. Hotel Skovgaard, Room 77 – Camilla Skovgaard / Ali F. Mostafa – Duńska projektantka obuwia Camilla Skovgaard i uznany reżyser Ali F. Mostafa współpracują przy dynamicznym filmie mody „Hotel Skovgaard, Room 77”. Film został nakręcony w  Dubaju, gdzie projektantka rozwija się i robi karierę.

Zostawiłem ten film na „deser”, jest to jeden z moich ulubionych. Mrok, czarna magia splątana w seksualność i strach charakteryzują styl projektantki. 

(Visited 87 times, 1 visits today)

Leave A Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *